WE LOVE TRANCE 032: RON MALAKAI GUESTMIX | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 032: RON MALAKAI GUESTMIX

Kamil Orman urodził się w Łodzi 18 maja 1987 roku, obecnie mieszka w Krakowie. Zaczął interesować się taneczną muzyką elektroniczną koło 17 roku życia. Wcześniej Kamil słuchał takich zespołów jak Prodigy, Limp Bizkit, oraz dużo soundtracków z filmów i gier. Epickie melodie i elektroniczne dźwięki zawsze najlepiej do niego trafiały. Rozpoczął zabawę z tworzeniem muzyki w 2005, ale pierwsza prawdziwa produkcja powstała w 2006.

Od początku był inspirowany przez muzykę takich producentów i artystów jak Armin Van Buuren,Hans Zimmer,John O'Callaghan i wiele innych. Następny jego kawałek, typowy uplifting trance został podpisany w Wildchild (jednym z sublabeli Baroque Rec). To był świetny rezultat jak na jedynie rok tworzenia. Następnie podpisał kontrakty o 3 następne utwory w tym samym labelu. Rok 2007 był dla niego dobrym momentem na doskonalenie umiejętności.

Pod koniec 2007 Stworzył przy współpracy z Mike Wind'em kawałek nazwany "Sunday After Monday", który następnie został wydany przez sublabel RECOVERWORLD a konkretnie EVE records, wydawnictwo które jest znane z perełek transowych docenianych przez najlepszych. Przed samym wydaniem kawałek uzyskał gigantyczny support najlepszych dj i producentów na świecie. Niedużo gorzej sprawdziła się jego solowa produkcja "Memorable Touch" wydana w "Cheery on Top" sublabelu Colorful Recordings.

Teraz Kamil pracuje nad nowymi produkcjami i remiksami dla najlepszych labeli transowych i nie tylko. Jak dotąd utwory Kamila były grane przez takie gwiazdy jak: ARMIN VAN BUUREN, ABOVE & BEYOND, JOHN O'CALLAGHAN, RONSKI SPEED, ALY & FILA, JOHN ASKEW, ANDY MOOR, PEDRO DEL MAR, JON O'BIR, THOMAS DATT, MARK PLEDGER, TILLMANN UHRMACHER, COR FIJEMAN i wiele wiele innych...

To dopiero namiastka. Kamil cały czas stara się zwiększać swoje umiejętności i wkrótce pokaże na co go stać w pełni Jego życiowe motto to "zawsze staraj się być najlepszy...ambicje ambicje, ciężka praca i odrobina szczęścia"

Dziś o 19 audycja We Love Trance powraca po wakacyjnej przerwie z podwójną mocą na kanale TRANCE www.radioftb.net. Od sierpnia We Love Trance w każdy poniedziałek od 19 do 21. W pierwszej godzinie seta prezentuje Next DJ, w drugiej gość specjalny - tym razem będzie to Ron Malakai.

>>> LINK DO SŁUCHANIA <<<


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka