WE LOVE TRANCE 037: KATE MOURNING GUESTMIX | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 037: KATE MOURNING GUESTMIX

Kate Mourning o sobie: "Może to głupio zabrzmi, ale zapragnęłam zostać DJ-em w chwili, gdy jako przedszkolak obejrzałam teledysk hip-hopowy, a w nim 'pana' za deckami. Wtedy to marzenie wydawało się dla mnie czymś nieosiągalnym, zwykłą dziecięcą zabawą. Kilka lat później zaczęłam fascynować się dźwiękami: zbierałam kasety i płyty CD dawane jako gratisy załączone do kupionej gazety, książki itp. Wsłuchiwałam się w elementy muzyki klasycznej, popu i hip-hopu a w myślach układałam sobie własne melodie. Przez okres jakiegoś czasu byłam uzależniona od programów muzycznych w TV. Wtedy rozkwitła moja miłość do hip-hopu. Uczyłam się na pamięć każdego kawałka a potem relacjonowałam znajomym. Jednak prawdziwą muzykę poznałam nieco później.

Otworzyły mi się oczy, gdy w wieku 14 lat trafiłam na tracka Yoji'ego Biomehaniki "Look At The Heaven", po którym świat stanął mi w innych barwach. Tak zaczęła się moja przygoda z Hard Dance i wszystkim, co japońskie. Doszukiwałam się więcej informacji na temat pawdziwej muzyki elektronicznej i tak podróżowałam po twardszej krawędzi od HardStyle po Schranz. Szukałam ludzi, którzy tak jak ja pokochali muzykę. Tak trafiłam na kilka for internetowych i poznałam ciekawych ludzi, którzy spawili, że zaczęłam mixować na komputerze w 15. urodziny. Od tamtej chwili czuję, ze moje marzenie z dzieciństwa naprawdę może się spełnić."


W najbliższy poniedziałek 8. września od 19:00 do 21:00 We Love Trance 037 z gościnnym udziałem Kate Mourning na kanale trance www.radioftb.net

Bezpośredni link do słuchania audycji


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka