WE LOVE TRANCE 038: MATVEL GUESTMIX | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 038: MATVEL GUESTMIX

Matvel o sobie: Podobno urodziłem się z gwizdkiem w ustach, a pierwszym słowem które wypowiedziałem a w zasadzie wykrzyczałem było: jazda. Od najmłodszych lat z zapartym tchem śledziłem kariery wodzirejów z Protectora i Ekwadoru. Dopiero po kilku latach odkryłem swojego mentora, autora takich klasyków jak "Legenda o żółtym serze" czy "PKP". Lata leciały a ja zaliczałem swoje pierwsze eventy, zawsze odpowiednio wyposażony w białe rękawiczki, gwizdek i oczywiście odkurzacz na plecach. Z biegiem czasu odkryłem, że to wciąż za mało. Dowiedziałem się że do spełnia potrzebny mi będzie mikser i placki. Zabrzmiało to dla mnie dziwnie, ale natychmiast udałem się do najbliższego sklepu AGD. Od tego czasu namiętnie zasmakowuje się muzyką techno.

A teraz poważnie: swoją przygodę z muzyką elektroniczną zacząłem w roku 1999. Dobre rozeznanie zapewnił mi internet który w ówczesnych czasach nie był jeszcze tak rozwinięty jak teraz. Po okresie słuchania wszystkiego, zawładnęły mną klimaty hard w szczególności hardstyle i hardcore. Ten okres jednak dość szybko przeminął i z biegiem czasu zagłębiając się w utworach Kai Tracida, Scot Project czy Warp Brothers przyszło zainteresowanie trochę spokojniejszą muzyką. Na początku moją uwagę zwróciły kompilacje: Magik oraz ISOS autorstwa Tiesto. Muzyka w nich zawarta totalnie mnie pochłonęła i stan ten trwa do dziś. Śmiało mogę powiedzieć, że muzyka stanowi dużą część mego życia, a odtwarzacz mp3 jest najczęściej wykorzystywanym przeze mnie urządzeniem. Obecnie skupiam się na uporządkowaniu sobie życia. Tylko w wolnych chwilach mogę poświęcić czas na miksowanie. Jak będzie w przyszłości? To już czas pokaże.


W najbliższy poniedziałek 15. września od 19:00 do 21:00 We Love Trance 038 z gościnnym udziałem Matvela na kanale trance www.radioftb.net

Bezpośredni link do słuchania audycji


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka