WE LOVE TRANCE 043: SACHA GUESTMIX | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 043: SACHA GUESTMIX

Sacha urodził się w Poznaniu w 1981, gdzie mieszka do dziś. Jego muzyczna pasja rozpoczęła się dawno temu, w szkole podstawowej zaoszczędzone pieniądze wydawał na kasety magnetofonowe. Podczas gromadzenia muzyki na tych nośnikach, po raz pierwszy odkrył elektroniczne dźwięki, które stały się jego inspiracją w przyszłości. Pierwszy próby miksowania rozpoczął na komputerze Amiga 600, wkrótce nieograniczone możliwości otworzył przed nim normalny komputer z dostępem do internetu. Zainspirowany najlepszymi, sam zaczął kompletować sprzęt. Pierwszym zakupem był mikser Behringer oraz dwa gramofony Omnitronic CDP 900. Był to kamień milowy do rozpoczęcia kariery djskiej.

Sacha rozpoczął grać dla ludzi w poznańskim klubie, później występował także poza rodzinnym miastem. Aktualnie ma swoją audycję w internetowym radiu Afterhours.FM, a w guestmixie dla We Love Trance Radio Show zaprezentuje między innymi premierowo swój remix do znanej produkcji Schillera "I Feel You", który już wkrótce zostanie wydany na płycie winylowej.

W najbliższy poniedziałek 27. października od 19:00 do 21:00 We Love Trance 042 + Sacha guestmix na kanale trance www.radioftb.net

Bezpośredni link do słuchania audycji


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka