WE LOVE TRANCE 057: NITROUS OXIDE GUESTMIX | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 057: NITROUS OXIDE GUESTMIX

Krzysztof Prętkiewicz aka Nitrous Oxide to świetnie zapowiadający się artysta młodego pokolenia. Ten 24-letni poznaniak całość swoich dokonań na polu muzycznym zawdzięcza uporowi, konsekwencji i pasji. Mimo młodego wieku jego talent został już doceniony zarówno w kraju jak i za granicą. Możliwości tego wykonawcy zauważyła szeroko znana i ceniona w branży brytyjska wytwórnia Anjunabeats. Wzięła go ona pod swoje skrzydła co zaowocowało wydawnictwami takimi jak North Pole/Frozen Dreams i Morning Light/Orient Express, które zaskarbiły sobie uznanie wielu cenionych dj-ów i znalazły dla siebie miejsce na ich playlistach.

Szczególne znaczenie w jego karierze miał utwór North Pole. Spodobał się on na tyle producentom Above and Beyond, iż postanowili go wydać. Singiel ten natychmiast zyskał przychylność wielu znanych dj-ów i stał się motorem napędowym kariery młodego wykonawcy. Znalazł się na wielu ważnych dla rynku muzyki trance kompilacjach, między innymi: Anjunabeats vol.4, Godskitchen Australia oraz A State Of Trance Year Mix 2006 Armina van Buurena.

W tym labelu ukazują się również remixy wykonane prze Nitrousa: Alto-5 cieszył się sporą popularnością natomiast POS. vs Mike Koglin - Untitled Audio ukazał prawdziwe umiejętności Krzysztofa, które docenili tacy artyści jak Paul van Dyk, Tiesto, Armin van Burren i Ferry Corsten grając go wielokrotnie w swoich setach i audycjach. W polsce rok 2006 był dla Krzysztofa szczególnie udany, po sukcesach odniesionych za granicą był on systematycznie zapraszany na największe imprezy w jego ojczyźnie. Występy Nitrousa na festiwalu Sunrise w Kołobrzegu, Dancetonation w poznańskiej arenie czy udział w pierwszej polskiej edycji znanego na całym świecie Sensation White nigdy nie zawodziły organizatorów pozostawiając niezatarte wrażenia w pamięci uczestników.2007 rok rozpoczął się równie dobrze, już w maju został wydany singiel Morning Light / Orient Express, który został uznany za "majstersztyk" przez magazyn DJMAG i oceniony na 5 gwiazdek. W tym samym roku znalazł się on w prestiżowym gronie artystów zaproszonych na polską edycje festiwalu muzyki elektronicznej Creamfields. Biorąc pod uwage rozwój kariery Nitrousa na przestrzeni ostatnich dwóch lat możemy spodziewać się od niego produkcji na bardzo wysokim poziomie i występów zarówno w kraju jak i za granicą.

W najbliższy poniedziałek 2. lutego od 19:00 do 21:00 We Love Trance 057 na kanale trance www.radioftb.net

TIMETABLE:
19:00 Next DJ
20:00 Nitrous Oxide guestmixBezpośredni link do słuchania audycji


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka