WE LOVE TRANCE 063: NEXT DJ | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 063: NEXT DJ

Urodził się 22 lata temu w Poznaniu. Już będąc małym dzieckiem słuchał muzyki - początkowo interesowały go głównie produkcje Prodigy, ATB oraz Scootera. Klubowej muzyki na dobre zaczął słuchać w 2003 roku. Wtedy też po raz pierwszy zajął się miksowaniem utworów za pomocą amatorskiego oprogramowania komputerowego. Początki bywały trudne, jednak z upływem kolejnych miesięcy sety brzmiały coraz lepiej, a Maciej zaczął korzystać z bardziej zaawansowanego oprogramowania. W 2004 roku pierwszy raz wybrał się na dużą halową imprezę i odtąd jego marzeniem stało się zagrać na jednej z takich imprez. Zafascynowały go głównie upliftingowe produkcje. Jego ulubionymi producentami w tamtym okresie byli Martin Roth oraz 4 Strings. Od 2005 roku zajął się stroną, na której umieszczał często jako pierwszy w Polsce informacje o planowanych dużych imprezach i wizytach zagranicznych djów. W 2006 roku Maciej pokochał twórczość Armina van Buurena i Seana Tyasa, po raz pierwszy umieścił w internecie swoje sety. Najbardziej przełomowym rokiem okazał się 2007. Wtedy spontanicznie powstał pseudonim Next DJ. Maciej zainteresował się tworzeniem mashupów, które wkrótce można było usłyszeć w takich stacjach radiowych, jak RMI FM, Radio Eska czy Radio Elka. W późniejszym czasie pojawiły się również w setach djów podczas festiwali Global Gathering oraz Nature One.


Z pomocą rezydenta zaprzyjaźnionego klubu Lunatic w Opalenicy zaczął ćwiczyć grę na profesjonalnym sprzęcie. Na początku 2008 roku Next DJ zagrał pierwszego oficjalnego seta w klubie, kilka miesięcy później miał okazję grać na imprezie m.in. z 4 Strings. W czerwcu wystartował nowy serwis klubowy welovetrance.pl jego autorstwa, którego głównym celem jest promowanie polskich, głównie młodych producentów i djów. W ostatnim czasie jego gościnne sety można było usłyszeć w kilku radiach internetowych. Od sierpnia 2008 roku mieszankę uplifting, vocal i tech-trance Next DJ serwuje w każdy poniedziałek od 19:00 do 21:00 w autorskiej audycji "We Love Trance", nadawanej na kanale "trance" w radioftb.net Od stycznia 2009 należy do ClubLife DJ's Team. Plan na przyszłość to rozpoczęcie produkowania własnej muzyki. Jedno z marzeń spełni się już w czerwcu, kiedy Maciej zagra na drugiej polskiej edycji największego na świecie klubowego festiwalu open-air Global Gathering.

W najbliższy poniedziałek 16. marca od 19:00 do 21:00 We Love Trance 063 na kanale trance www.radioftb.netBezpośredni link do słuchania audycji


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka