WE LOVE TRANCE 092: NEXT DJ | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 092: NEXT DJ

Urodził się 22 lata temu w Poznaniu. Już będąc małym dzieckiem słuchał muzyki - początkowo interesowały go głównie produkcje Prodigy, ATB oraz Scootera. Klubowej muzyki na dobre zaczął słuchać w 2003 roku. Wtedy też po raz pierwszy zajął się miksowaniem utworów za pomocą amatorskiego oprogramowania komputerowego. Początki bywały trudne, jednak z upływem kolejnych miesięcy sety brzmiały coraz lepiej, a Maciej zaczął korzystać z bardziej zaawansowanego oprogramowania. W 2004 roku pierwszy raz wybrał się na dużą halową imprezę i odtąd jego marzeniem stało się zagrać na jednej z takich imprez. Zafascynowały go głównie upliftingowe produkcje. Jego ulubionymi producentami w tamtym okresie byli Martin Roth oraz 4 Strings. Od 2005 roku zajął się stroną, na której umieszczał często jako pierwszy w Polsce informacje o planowanych dużych imprezach i wizytach zagranicznych djów. W 2006 roku Maciej pokochał twórczość Armina van Buurena i Seana Tyasa, po raz pierwszy umieścił w internecie swoje sety. Najbardziej przełomowym rokiem okazał się 2007. Wtedy spontanicznie powstał pseudonim Next DJ. Maciej zainteresował się tworzeniem mashupów, które wkrótce można było usłyszeć w takich stacjach radiowych, jak RMI FM, Radio Eska czy Radio Elka. W późniejszym czasie pojawiły się również w setach djów podczas festiwali Global Gathering oraz Nature One.


Z pomocą rezydenta zaprzyjaźnionego klubu Lunatic w Opalenicy zaczął ćwiczyć grę na profesjonalnym sprzęcie. Na początku 2008 roku Next DJ zagrał pierwszego oficjalnego seta w klubie, kilka miesięcy później miał okazję grać na imprezie m.in. z 4 Strings. W czerwcu wystartował nowy serwis klubowy welovetrance.pl jego autorstwa, którego głównym celem jest promowanie polskich, głównie młodych producentów i djów. W ostatnim czasie jego gościnne sety można było usłyszeć w kilku radiach internetowych. Od sierpnia 2008 roku mieszankę uplifting, vocal i tech-trance Next DJ serwuje w każdy poniedziałek od 19:00 do 21:00 w autorskiej audycji "We Love Trance", nadawanej na kanale "trance" w radioftb.net. Od stycznia do lipca 2009 należał do ClubLife DJ's Team. W 2009 roku spełniło się jedno z jego marzeń - występ na dużym evencie. Zaprezentował seta na scenie Godskitchen Trance Arena festiwalu Global Gathering. Dwa tygodnie wcześniej wygrał konkurs na najlepszego seta i zagrał na imprezie klubowej Amsterdam Dance Mission organizowanej przez klub Ekwador w Manieczkach. W sierpniu grał na oficjalnym after party po imprezie Dzień w Parku z Arminem van Buurenem. Oprócz zamiłowania do muzyki trance, Maciej tym razem pod pseudonimem Heart2Hard zagrał w 2008 i 2009 roku na pięciu edycjach imprezy Go Hard or Go Home hardstylowe sety w leszczyńskim Relaksie oraz poznańskiej Tubie.

W najbliższy poniedziałek 12. października od 19:00 do 21:00 We Love Trance 092 na kanale trance www.radioftb.netBezpośredni link do słuchania audycji


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka