WE LOVE TRANCE 104: DJ ADRIANS GUESTMIX | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 104: DJ ADRIANS GUESTMIXDJ Adrians - urodzony 8 kwietnia 1989 roku w Poznaniu, gdzie aktualnie mieszka. Po 8 latach nauki w szkole muzycznej (PSM I i PSM II stopnia) stwierdził, że jego największą pasją jest muzyka i konsoleta. Jej obsługę opanował dzięki nabytemu słuchowi w szkole muzycznej, dzięki grze na wirtualnej konsolecie-programie komputerowym Traktor Dj Studio 3 (przez 4 lata), oraz dzięki lekcjom Dj'a Gregorego-pobieranym w klubie Alcatraz w Poznaniu. Zakochany jest w muzyce Trance i House o różnych odmianach. Do tej pory miał okazje zagrać w znanych Poznańskich klubach takich jak Alcatraz, Tuba, Shamrock, Corner Pub/Colloquium Club, Amboseli Club, w których potrafi rozruszać gości również muzyką komercyjną. Zagrał na imprezach na których wystąpili m. in. tacy Dj'e jak: Miqro, Gregory, Housebrothers, Toxic Noiz, Kosti, Seba, Maxx, Maikez (ex. Michael Blake), X-Plode, Adams, Armani, Sebastian Cedro, Small, Balu, Navro, Backlash,Barteq, i inni.

Swoja przyszłość wiąże jako także producent muzyki Trance. Gatunek ten, jako pierwszy zaiskrzył w Jego sercu, na którym stawiał pierwsze kroki na konsolecie, który wzbudza w nim najwięcej emocji. Jak sam powiedział: "Gram z miłości i pasji do muzyki, chce podzielić się swoim gustem muzycznym z publiką nawet jeśli mi za to nie płacą, jeśli przestane mieć to uczucie, przestane być dj-em".

W radiu FTB (www.radioFTB.net) prowadzi dwie stałe audycje o nazwach "Emotions of Trance" oraz "House Session" (rozpoczynane specjalnym intrem, miksowane na żywo-prosto z konsolety), które odbywają się w poniedziałki i środy (Emotions of Trance-poniedziałki-w godzinach 21:00-22:30 na kanale TRANCE; House Session-środy-w godzinach 21:00-22:00 na kanale HOUSE). Audycje nasycone są spokojniejszymi, jak i mocniejszymi brzmieniami. Nie brakuje także klasycznych kawałków, sięgających do tych pięknych chwil, które można określić słowami: "Wspomnienia to najważniejsze, co nam pozostaje-zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia". Podczas audycji uruchomiona jest także konsola pozdrowień. Jego marzeniem jest zagrać muzykę Trance na dużej imprezie masowej. Jego motto: "Największą umiejętnością życia - i najrzadszą - jest uznanie tego, kim jesteśmy, robienie tego, co umiemy, i tylko tego - i znalezienie w tym szczęścia."Poniedziałek 4. stycznia to data kolejnego, 104. epizodu
We Love Trance Radio Show
na kanale trance www.radioftb.net

TIMETABLE:
19:00 Next DJ
20:00 DJ Adrians live guestmix

Bezpośredni link do słuchania audycji


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka