WE LOVE TRANCE 106: HENSHA GUESTMIX | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 106: HENSHA GUESTMIXHensha urodził się w Gdańsku. Muzyką interesuje się od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej grał na instrumentach, a w czasie dalszej edukacji poczuł magię muzyki. Muzykę elektroniczną poznał dopiero, gdy wpadła mu w ręce płyta Blank&Jones. Kolejni byli Cosmic Gate, Paul Oakenfold, Chicane i wiele innych wielkich artystów.

Kolekcja płyt stawała się coraz większa, a Hensha wgłębiał się w nią coraz bardziej. W gimnazjum poznał wiele osób, które zaraziły go prawdziwą pasję. W każdej wolnej chwili łapał za sprzęt, a nowe pomysły spędzały mu sen z powiek. W przełomowym dla jego kariery roku 2002 zaczął działanie na własną rękę, które przyniosło mu bardzo pozytywny skutek.

Rozpoczął pracę w małych trójmiejskich lokalach, by z biegiem czasu przenieść się do bardziej znanych, w których mógł dotrzeć do szerszej publiczności, która pokochała jego sety. W liceum poznał ludzi ze Światka DJ-skiego z Wielkopolski, którzy docenili jego talent i zaproponowali własną audycję w uznanym radiu DVS. Tam rozwijał swoje umiejętności przez rok, w miedzy czasie planując większe przedsięwzięcia.

W 2005 roku przyszedł czas na tworzenie czegoś własnego. Zaczęło się od różnorakich dem na trackerach oraz w profesjonalnych programach do tworzenia muzyki. W ten sposób powstał debiutancki kawałek "Truth of Silence", który uzyskał pochlebne komentarze od takich wykonawców jak Leon Bolier, Thomas Bronzwaer, Vision84 (Polska). Kolejnym utworem, który stworzył był "Earthly", który miał swoje premiery w radiu RMI Fm oraz jako "unsigned track of the week" i "Nu tunes" w deep blue radio show prowadzonym przez sławnego Solarstone (deep blue records UK).

"In Search Of Sunrise 7: Asia" to nazwa słynnej kompilacji Tiesto, na której Hensha z produkcją "The Curtain" zadebiutował, jako pierwszy Polak. Kilka miesięcy później jego guestmix można było usłyszeć w audycji Tiesto "Clublife".Poniedziałek 18. stycznia to data kolejnego, 106. epizodu
We Love Trance Radio Show
na kanale trance www.radioftb.net

TIMETABLE:
19:00 Next DJ
20:00 Hensha guestmix

Bezpośredni link do słuchania audycji


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka