WE LOVE TRANCE 109: SEBASTIAN MUCZYŃSKI GUESTMIX | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 109: SEBASTIAN MUCZYŃSKI GUESTMIXSebastian Muczyński urodził się w Starogardzie Gdańskim. Jego pierwszym gatunkiem muzyki, której słuchał było Techno. Westbam to szególny artysta dla Sebastiana - z jego brzmieniami tak naprawdę wchodził w świat muzyki klubowej. Techno bardzo długo grało pierwsze skrzypce jeśli chodzi o muzykę - bynajmniej dla młodego DJa z Pomorza. Jednak pewnego dnia przesłuchał on seta Tiesto z Creamfields - jeszcze wtedy, gdy Tijs był królem Trance'u. Zaczął zagłębiać się w bardziej transowe rytmy zaczynając od upliftingu, kończąc na progressive. Techno odchodziło powoli w cień. W słuchawkach Sebastiana brzmiały już tylko rytmy transowe.

Z początkiem 2008 roku Muczyński zaczął przygodę z DJką. Trenując na Traktorze nauczył się najwięcej - program ten był kluczowy dla rozwoju jego kariery. Po długiej nauce jak być DJem Sebastian postanowił poszerzyć krąg słuchaczy i doszedł do porozumienia z Radiem DEEPZONE. Zaczął wtedy pracę nad audycją Best Of Trance. Nie trwało to długo - zaledwie siedem epizodów. Jednak kończąc Muczynski wydał swoją pierwszą składankę zatytułowaną Best Of Trance Summer '09. Ku jego zdziwieniu dość szeroka publiczność przesłuchała wysekelcjonowane tracki, a ich opinia na temat całego albumu była dość dobra, aby sam DJ zaczął pracę nad kolejnym projektem. W czasie przerwy pomiędzy Best Of Trance, a nową audycją Sebastian poznał Matta Brodsona - człowieka, który bardzo pomógł mu wejść w świat muzyki nie tylko Trance. To z nim zaczął serię składanek Lux Aeterna oraz późniejszy projekt - audycję Break The Silence, która istnieje do dziś.

Pod koniec 2009 roku kontakty Sebastiana z Mattem trochę się rozwiązały. Brodson zmienił gatunek miksowania na bardziej house'owy. Muczynski jednak został przy muzyce Trance, która do dziś go uskrzydla. Z końcem 2009 stworzył własny podcast. Zatytułował go Dream Sounds. Na razie sama audycja idzie dobrze. Sebastiana cieszy szczególnie to, że każdy epizod cieszy się dużą ilością oddanych głosów w głosowaniu na utwór tygodnia.

Sebastian wystąpił na flagowym evencie Radia DEEPZONE - Deeper Inside. Stworzył także mashupy, które cieszą się dużym uznaniem (m.in. Inside Of Tuvan, czy Better Happening). Na razie 15 DJ ze Starogardu Gdańskiego tworzy na programach komputerowych - wiek trochę utrudnia mu kontynuowanie kariery lecz sam Sebastian się nie poddaje, wie, że kiedyś wystąpi przed jakąś publicznością tylko potrzeba na to czasu. Dziś miksuje rytmy progressive trance, czasami mocniejszy tech, czy uplifting. W jego miksach możemy usłyszeć także house'owe utwory.Poniedziałek 8. lutego to data kolejnego, 109. epizodu
We Love Trance Radio Show
na kanale trance www.radioftb.net

TIMETABLE:
19:00 Next DJ
20:00 Sebastian Muczyński guestmix

Bezpośredni link do słuchania audycji


 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka