WE LOVE TRANCE 124: RYAN SOLLBERG GUESTMIX | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 124: RYAN SOLLBERG GUESTMIXŁukasz Derda bo tak naprawdę nazywa się młody dj ukrywający się pod pseudonimem Ryan Sollberg. Pochodzi z okolic Łodzi, na co dzień to uśmiechnięty i bardzo wesoły człowiek z masą pomysłów. Muzyką interesował się już w latach młodzieńczych kiedy to zaczął poznawać niemal wszystkie gatunki jako młody chłopiec. Wszystko zaczęło się jak sam mówi pare lat temu, szkolne dyskoteki i inne imprezy kiedy to stawiał pierwsze kroki w mixowaniu na 2 odtwarzaczach Sony i starym mixerze Vestax. Kolejne lata przynosiły coś nowego, nowi ludzie, miejsca także i przede wszystkim poznanie muzyki w której zakochał się do dziś czyli Trance, Techno, Progressive. Zaczęło się to gdy po raz pierwszy usłyszał set Sandera van Doorna z roku 2005 i pokochał rytmy jakie prezentował, potem przyszedł czas na innych artystów takich jak Marco V, Mauro Picotto, Carl Cox czy Jochen Miller, Cirez D, Ron van den Beuken, Reaky, John O'Callaghan, John Askew, Sean Tyas, Simon Patterson, Artento Divini, Steve Angello, Cliff Coenraad, Eddie Halliwell, Chris De Seed, Dave Schiemann. Jego bootlegi zostały docenione m.in. przez Judge Julesa w Radio 1 BBC ale także przez Michaela Splinta. Do tej pory grał z takimi djami jak: Justin, Bream, K-3, Conrad S, Anguilla Project, Richard Durand, 4 Strings, Judge Jules, Jochen Miller, Dj Inox, John Hetmond itd. Obecnie w swoich setach używa 3 decków naraz, podpierając się ciekawymi efektami tworząc na żywo mashupy i edytując utwory. Roczne ćwiczenia przyniosły zamierzony efekt jakim było opanowanie sztuki scratchingu, opierając się o zdobytą wiedzę i wiele godzin cwiczen.

W roku 2009 udało mu sie wygrac konkurs na rezydenta trancowych piątków w nowo powstałym klubie Magnetic w Warszawie gdzie przez pewien czas rozgrzewał publiczność wraz z Conradem S prezentując wachlarz muzyczny od spokojnego progressivu, po płynące brzmienia upliftu i ciężkie dźwięki tech trancu. Głównymi mentorami dla Ryana są niewątpliwie Eddie Halliwell oraz Carl Cox ze względu na umiejętności techniczne.

Na rok 2010 planowane są pierwsze autorskie produkcje muzyczne, z pewnością w energicznym stylu poprzez progressive, trance oraz driving techno. Jego najnowszy tech trancowy bootleg "War Off" został przyjęty bardzo dobrze przez takich djów jak: John Gibbons, Alan Wyse, Davey Asprey, Fei-Fei, Kane Nelson, Kaeno, William Daniel, John Askew i wielu innych.Poniedziałek 31. maja to data kolejnego, 124. epizodu
We Love Trance Radio Show
na kanale trance www.radioftb.net

TIMETABLE:
19:00 Next DJ
20:00 Ryan Sollberg guestmix

Bezpośredni link do słuchania audycji
Od początku 2010 roku pod adresem www.welovetrance.podomatic.com można odsłuchać, pobrać a także przejrzeć tracklisty kilku ostatnich audycji We Love Trance Radio Show - zapraszamy!

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka