WE LOVE TRANCE 126: NEXT DJ | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 126: NEXT DJUrodził się 24 lata temu w Poznaniu. Początkowo interesowały go głównie produkcje Prodigy, ATB oraz Scootera. Klubowej muzyki na dobre zaczął słuchać w 2003 roku. Wtedy też po raz pierwszy zajął się miksowaniem utworów na komputerze. Początki bywały trudne, jednak z upływem kolejnych miesięcy sety brzmiały coraz lepiej, a Maciej zaczął korzystać z bardziej zaawansowanego oprogramowania. Rok później wybrał się po raz pierwszy na dużą halową imprezę i odtąd jego marzeniem stało się zagrać na jednej z takich imprez. Zafascynowała go głównie muzyka takich producentów, jak Martin Roth oraz 4 Strings.

Od 2005 roku zajął się stroną, na której umieszczał często jako pierwszy w Polsce informacje o planowanych dużych imprezach i wizytach zagranicznych djów. W 2006 roku po raz pierwszy umieścił w internecie swoje sety, w których dominowała twórczość Armina van Buurena i Seana Tyasa. Najbardziej przełomowym rokiem okazał się 2007. Wtedy spontanicznie powstał pseudonim Next DJ. Maciej zainteresował się tworzeniem mashupów, które dotychczas można było usłyszeć w takich stacjach radiowych, jak DI.FM, AH.FM, RMI FM, Radio Eska, Planeta Poznań czy Radio Elka. Pojawiały się również w setach djów podczas festiwali Global Gathering, Nature One oraz A State of Trance 450, Tiesto Club Show i Godskitchen Urban Wave.

Z pomocą Aquatic Simona zaczął ćwiczyć grę na profesjonalnym sprzęcie. Na początku 2008 roku zagrał pierwszego oficjalnego seta w klubie. W czerwcu wystartował WeLoveTrance.pl - nowy serwis klubowy jego autorstwa. Od sierpnia 2008 roku mieszankę wszystkich rodzajów trance Next DJ serwuje w każdy poniedziałek od 19:00 do 21:00 w autorskiej audycji "We Love Trance Radio Show", nadawanej na kanale "trance" w radioftb.net. W 2009 roku spełniło się jedno z jego marzeń - występ na dużym evencie. Zaprezentował seta na scenie Godskitchen Trance Arena festiwalu Global Gathering. Wygrał także konkurs na najlepszego seta i zagrał na Amsterdam Dance Mission. Wystąpił również na oficjalnym after party po imprezie Dzień w Parku z Arminem van Buurenem oraz na czwartej polskiej edycji Sensation.

Jego mashup "Between RAMsterdam" dwukrotnie tydzień po tygodniu, w brytyjskim BBC Radio 1 zagrał Judge Jules; otrzymał również support między innymi od Jorna van Deynhovena (ASOT 450), Talla 2XLC (True To Trance w radiu DI.FM). Na liście djów supportujących jego mashupy są również m.in. Orjan Nilsen i Robbie Nelson. Next DJ został dwukrotnie zaproszony do audycji "Winylowe Noce" DJ'a Maxxa w radiu Planeta Poznań, gdzie udzielił wywiadów oraz zagrał sety na żywo. Można go było usłyszeć również na głównej i bocznej scenie Trance Xplosion 2010, a także na kolejnej edycji Global Gathering. Oprócz zamiłowania do muzyki trance, Maciej tym razem pod pseudonimem Heart2Hard zagrał na sześciu edycjach imprezy Go Hard or Go Home hardstylowe sety w leszczyńskim Relaksie oraz poznańskiej Tubie. Od początku 2010 roku należy do MSM DJ’s Collective.Poniedziałek 14. czerwca to data kolejnego, 126. epizodu
We Love Trance Radio Show
na kanale trance www.radioftb.net

Bezpośredni link do słuchania audycji
Od początku 2010 roku pod adresem www.welovetrance.podomatic.com można odsłuchać, pobrać a także przejrzeć tracklisty kilku ostatnich audycji We Love Trance Radio Show - zapraszamy!

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka