WE LOVE TRANCE 127 XXL: NEXT DJ PRES. END OF SUMMER | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 127 XXL: NEXT DJ PRES. END OF SUMMER

W telewizji okres wakacji nazywany jest "sezonem ogórkowym", to czas powtórek. W tym roku również i my postanowiliśmy od czerwca do sierpnia przypomnieć najciekawsze sety przygotowane przez dotychczasowych gości audycji We Love Trance Radio Show. Nie zmienia to faktu, że transowi producenci produkują praktycznie przez cały rok, czego dowodem są setki wydawnictw ukazujących się każdego tygodnia, również latem.

Czas nadrobić wakacyjne zaległości i z pełną mocą ruszyć do przodu wraz z pojawieniem się września w kalendarzu. Na pierwszy poniedziałek września gospodarz audycji - Next DJ (uczestnik m.in. Global Gathering, Sensation, Trance Xplosion) przygotował specjalne, 6-godzinne wydanie We Love Trance Radio Show, w której znajdą się produkcje wydane przez ostatnie trzy miesiące.W "End of Summer" nie zabraknie nowych dźwięków od Armina van Buurena, Leona Boliera i Garetha Emery - ta trójka przygotowała sporo nowego materiału w związku z pojawieniem się na rynku ich nowych albumów. Podczas 6-godzinnego maratonu pojawią się też produkcje takich artystów jak: Orjan Nilsen, Ben Gold, Marcel Woods, Max Graham, Jorn van Deynhoven, Mat Zo, Markus Schulz.Audycję jak zawsze będzie można słuchać na www.radioftb.net/trance.m3u lub www.welovetrance.pl/radio.,
Start wyjątkowo o godzinie 17:00 w poniedziałek 6. września!

Po wakacjach, standardowo w każdy poniedziałek od 19:00 do 21:00 jak zwykle najnowsze i najciekawsze transowe produkcje oraz gościnne sety polskich i zagranicznych djów.
Zapraszamy do słuchania!

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka