WE LOVE TRANCE 169 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 169

[Z przyczyn technicznych WLT169 zostanie wyemitowane z tygodniowym opóźnieniem - w nocy z 19 na 20 sierpnia]

Cześć!

W ubiegłym tygodniu po raz kolejny mogliście mnie usłyszeć na imprezie w nieco cięższym niż zwykle wydaniu. Rekonstrukcja tego seta niestety nie nadaje się do audycji, w której pojawia się słowo "trance", więc możecie go odsłuchać/pobrać z mojego fanpage na facebooku. Uwaga - 150 BPM :)

Wracając jednak do mojego ukochanego gatunku, w najbliższy weekend w Gościnie niedaleko Kołobrzegu odbędzie się impreza Dance For Freedom, na której zagram godzinnego seta od 00:30 do 01:30. Zapraszam do przybycia, a jeśli nie możecie to będziecie mogli posłuchać transmisji z tej imprezy na żywo. Gdzie? Po szczegóły odsyłam na facebook :)

Dwa tygodnie temu ruszyło kolejne głosowanie na najpopularniejszego dja świata - jeśli podobają Wam się moje sety na imprezach lub sety w audycjach radiowych - zagłosujcie na www.djmag.com/top100 :)

Na koniec słów kilka o We Love Trance 169 - w tym tygodniu artystą tygodnia jest Bjorn Akesson, z którym miałem przyjemność zagrać na GlobalGathering miesiąc temu - zdecydowanie polecam twórczość tego pana fanom upliftingu. Nie zabraknie kilku świeżych produkcji - między innymi od Andrew Rayela, Dave 202 i Jamaster A. Pojawi się także polski akcent z Wrocławia. Sprawdźcie to koniecznie!

Do usłyszenia/do zobaczenia!


We Love Trance 169 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 19/20 sierpnia na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka