WE LOVE TRANCE 170 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 170

Cześć :)

13 sierpnia wybrałem się w podróż na północ kraju, do Gościna niedaleko Kołobrzegu, gdzie odbywała się impreza open-air Dance For Freedom. W pierwszej części dominował house, a następnie pojawił się megamix z pokazem fajerwerków, po którym od mojego występu rozpoczęła się transowa część. Publiczność dopisała w 100%, chociaż pogoda pozostawiała wiele do życzenia. Grając jako pierwszy transowy dj, postanowiłem rozpocząć seta od spokojniejszych klimatów i stopniowo uderzać coraz mocniej. Efekty będziecie mogli usłyszeć w We Love Trance 170 na antenie Planety Poznań. Na koniec muszę dodać, że wielkie podziękowania należą się organizatorom imprezy, których gościna przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję również wszystkim, którzy dotarli na mój set - mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. Na deser trailer filmu z Dance For Freedom 2011: http://youtu.be/L8ZVJP6pleY?hd=1

Korzystając z okazji chciałbym gorąco zaprosić na kolejną imprezę, w której wezmę udział - będzie to mój 15 występ w tym roku. Nie może Was tam zabraknąć, bo to bardzo szczególne wydarzenie - klubowe wydanie audycji We Love Trance! Do tej pory ponad 160 osób wyraziło chęć uczestnictwa w tej imprezie - to ponad dwa razy więcej niż przy pierwszej edycji. Spotykamy się 3 września o 21:00 w poznańskim Forcie Colomb - wstęp bezpłatny!

Do usłyszenia/do zobaczenia!
We Love Trance 170 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 26/27 sierpnia na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka