WE LOVE TRANCE 171 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 171

Siema!

Nadszedł tydzień w którym będzie się działo! Będzie się działo najpierw na antenie Planety Poznań, a następnie w poznańskim Forcie Colomb. 171 wydanie audycji We Love Trance upłynie pod znakiem polskich produkcji - artystą tygodnia jest tym razem Paul Rigel - 20-latek z Lubartowa, którego EPka Back To the Nines ukazała się dokładnie miesiąc temu w labelu Neuroscience Deep. Na dokładkę nowość od duetu Stenberg & Divini, hit Aly & Fila w interpretacji Alexa M.O.R.P.H.a, a także mały powrót do przeszłości - mashup, który stworzyłem wspólnie z Arnesto w ubiegłym roku.

Dokładnie 18 godzin po zakończeniu audycji w radiu, przenosimy się do Fortu Colomb na drugą klubową edycję We Love Trance. Zagrają Aquatic Simon, Rafuss, Sandro van Niel oraz In2Vision, czyli ludzie którzy wiele lat temu zakochali się w muzyce trance i tak im zostało do dziś! Ze Śląska przybędzie także MarV, czyli djka, której guestmix mieliście okazję usłyszeć w mojej audycji już na początku ubiegłego roku. Zagramy wspólnego, 90-minutowego seta - sprawdźcie to koniecznie! Bardzo istotną kwestią jest cena biletu na tę imprezę - wynosi ona 0 zł i jest niezmienna przez całą noc, choć mamy nadzieję, że przybędziecie punktualnie na 21:00. Do tej pory chęć uczestnictwa w imprezie wyraziło ponad 200 osób - pokażcie że trance w Poznaniu żyje, widzimy się 3 września w Forcie Colomb!

Do usłyszenia/do zobaczenia :)
We Love Trance 171 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 2/3 września na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka