WE LOVE TRANCE 172 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 172

Cześć!

Przed kilkoma dniami w poznańskim Forcie Colomb odbyła się druga klubowa edycja We Love Trance. W imieniu swoim oraz pozostałych djów dziękuję za przybycie wszystkim klubowiczom - był rewelacyjny klimat! Jednocześnie mam nadzieję, że na kolejnej edycji spotkamy się w jeszcze większym gronie zakochanych w muzyce trance!

W minioną sobotę, podczas imprezy można było usłyszeć wybuchową mieszankę różnych podgatunków trance, począwszy od spokojnych progresywnych brzmień, a kończąc przy 140 uderzeniach na minutę. Zagrali: Aquatic Simon, Rafuss, Sandro van Niel oraz In2Vision. Wydarzeniem wieczoru był pierwszy w historii moich występów back2back z kobietą - djką. Dla MarV był to również pierwszy w życiu oficjalny występ na imprezie. Zagraliśmy wspólnie 90-minutowego seta - mamy nadzieję, że przypadł Wam do gustu :) Fragment video: http://youtu.be/-0LuA30-0vk?hd=1

Jeśli nie mieliście okazji zagościć na WLT CE002, w najbliższy weekend na antenie Planety Poznań pojawi się godzinna rekonstrukcja seta back2back w moim wykonaniu. W trackliście między innymi nowe produkcje Barta Claessena, Ernesto vs Bastian oraz Fast Distance & Dimension.

Do usłyszenia :)
We Love Trance 172 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 9/10 września na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka