WE LOVE TRANCE 174 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 174

Cześć!

Czas na pierwsze jesienne wydanie We Love Trance Radio Show. Zanim to nastąpi - trochę historii. Właśnie minął rok, od kiedy moja audycja ruszyła w kierunku planety zwanej Planetą Poznań! Przez ostatni rok, co tydzień z piątku na sobotę We Love Trance można było usłyszeć na falach 90.6 FM oraz 99.4 FM, a także na całym świecie przez internet. Kilka razy zmieniały się godziny emisji audycji, ostatecznie wylądowała na godzinie 02:00, tuż po audycjach Trance Around The World Above & Beyond oraz Global DJ Broadcast Markusa Schulza.

W ciągu ostatniego roku pojawiły się 46 wydania WLT - wśród nich dwie części Trance Yearmix, godzinny Megamix złożony z ponad 100 produkcji, rekonstrukcje setów z GlobalGathering, Trance Xplosion, Dance For Freedom, Melodic Sea, Area Of Music, Music Fortress oraz dwóch klubowych edycji We Love Trance. Stałą częścią audycji jest cykl "Artist Of The Week", w którym prezentuję trzy produkcje wybranego polskiego lub zagranicznego producenta.

Czas rozpocząć kolejny rok, mam nadzieję że będzie obfitował w jeszcze ciekawsze produkcje, remiksy i mashupy. Nawiązując do tych ostatnich, w 174 wydaniu WLT usłyszycie premierowego mashupa, którego przygotowałem z myślą o WLTCE002, jednak ostatecznie nie załapał się do seta na imprezie. Artystą tygodnia będzie Ferry Corsten, którego przedstawiać chyba nie trzeba - od wielu lat w światowym Top 10. Pojawi się także połamany remix od Matthew Nagle, najnowszy singiel W&W oraz świetna produkcja od młodego Petera Lesko.

Do usłyszenia :)
We Love Trance 174 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 23/24 września na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka