WE LOVE TRANCE 186 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 186

Cześć!

Zapraszam na ostatnie w tym roku wydanie audycji We Love Trance... z nowościami. W przyszłym tygodniu audycja specjalna, poświęcona w całości artyście roku, natomiast za dwa tygodnie pojawi się yearmix. Wracając jednak do najbliższego, 186 wydania - usłyszycie w nim tyle nowości, ile jeszcze nigdy nie było w WLT. Przede wszystkim Artist Of The Week, czyli polski projekt Soulless - zagram premierowo ich dwie produkcje oraz jeden remix. Premierowo usłyszycie również dwa moje mashupy - pierwszy z nich to połączenie znanego hitu rockowej kapeli z transową nowością, a w drugim zaśpiewa Emma Hewitt.

Przypominam i zapraszam na imprezę urodzinową Traliena, która odbędzie się 26 grudnia w poznańskim klubie IQ. Na dwóch scenach zagra łącznie aż 18 djów - usłyszycie tam również mnie. 5 dni później we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja największego klubowego Sylwestra w Polsce z moim udziałem. W tym tygodniu pojawiła się jeszcze jedna rewelacyjna wiadomość - w 2012 roku po raz trzeci wystąpię podczas Trance Xplosion - tym razem w halowej edycji, która odbędzie się 18 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Głównymi gwiazdami tej imprezy będą: Andy Moor, John O'Callaghan, Sean Tyas, Sied van Riel, Arnej oraz RAM. Polskę reprezentować będzie Arctic Moon oraz ja - polecam tę imprezę już teraz!

Do usłyszenia / do zobaczenia,
Maciej

We Love Trance 183 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 17/18 grudnia na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.mixcloud.com/nextdj oraz www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka