WE LOVE TRANCE 190 AFTER I LOVE NEW YEAR | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 190 AFTER I LOVE NEW YEAR

Siema!

Witam serdecznie w nowym roku! Powitanie 2012 roku było dla mnie bardzo wyjątkowe - po raz pierwszy w życiu miałem okazję zagrać na głównej scenie halowego eventu. Na I Love New Year we wrocławskiej Hali Stulecia zagrałem seta zamykającego imprezę, tuż po miażdżącym secie Orjana Nilsena. Niesamowite uczucie, totalne szaleństwo i wielka radość, że dużo klubowiczów zostało aż do samego końca. Dziękuję Wam wszystkim za obecność w tym szczególnym momencie! W moim secie pierwsza połowa należała do upliftingowych polskich produkcji, moich mashupów, a także jednego klasyka tego gatunku. W drugiej części dominował tech-trance, pojawił się także dubstep w moim noworocznym megamashupie. To wszystko oraz kilka bonusowych utworów usłyszycie już w najbliższy weekend w 190 wydaniu audycji We Love Trance na Planecie Poznań.

Pierwszy weekend stycznia upłynie pod znakiem dwóch poznańskich imprez. Pierwsza odbędzie się w sobotę 7 stycznia i będzie imprezą urodzinową Q-Factora, czyli uczestnika dwóch edycji Global Gathering na scenie hardstyle. Podczas imprezy w klubie Be4 zagram jako Heart2Hard. Dzień później, w niedzielę 8 stycznia, odbędzie się w całym kraju 20 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku "Gramy z Pompą" również w poznańskim klubie IQ - o godzinie 18:00 rozpocznie się impreza klubowa, podczas której zagrają: Jay Bae, Cez Are Kane, Venti Otto, Second Mind, Tralien, Funk Designers, Kosti oraz ja. Gorąco zapraszamy do przybycia! Cały dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Do usłyszenia / do zobaczenia :)
Maciej

We Love Trance 190 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 6/7 stycznia na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.mixcloud.com/nextdj oraz www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka