WE LOVE TRANCE 191 (AOTW: ETASONIC) | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 191 (AOTW: ETASONIC)

Cześć!

Czas na 191 spotkanie z We Love Trance! W tym tygodniu czas na przegląd muzycznych nowości - będą trzy niewydane numery, ponadto nowy remix Armina van Buurena, nowe single od Bjorna Akessona i Andrew Rayela. Artystą tygodnia będzie tym razem Etasonic. Rozpoczynamy odliczanie do dwusetnego wydania audycji - szczegóły w przyszłym tygodniu!

Zapraszam serdecznie na czwarte klubowe wydanie We Love Trance, które odbędzie się dziś wieczorem w Jokerze w Grodzisku Wielkopolskim. W specjalnych setach B2B zagrają: Aquatic Simon i Rafuss, Sandro van Niel i ArTrance oraz ja i In2Vision. Start o 21:00, bezpośrednia transmisja na www.aquaticsimon.com/tv Wkrótce sety z tej imprezy, z WOŚP na Klubowo oraz Tralien B-Day Bash usłyszycie w ramach mojej audycji.

Do usłyszenia / do zobaczenia :)
Maciej

We Love Trance 191 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 13/14 stycznia na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.mixcloud.com/nextdj oraz www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka