WE LOVE TRANCE 192 AFTER CLUB EDITION | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 192 AFTER CLUB EDITION

Witam serdecznie!

Kolejna klubowa edycja We Love Trance za nami. Jeśli Was nie było, w najbliższej audycji będziecie mieli okazję usłyszeć, co grałem podczas seta back2back z In2Vision. Nie zabrakło numerów takich producentów, jak: Temple One, Organ Donors, Fei-Fei, Jorn van Deynhoven czy Bjorn Akesson. To wszystko i wiele więcej w 192 wydaniu We Love Trance już w najbliższy weekend na Planecie Poznań.

Już teraz chciałbym zaprosić na imprezę, która odbędzie się 28 stycznia w poznańskim IQ - będzie to specjalne wydanie Music Fortress. Dwa tygodnie później - w piątek 10 lutego zagram w Rzeszowie podczas kolejnej edycji I Love Trance w klubie Live. 17 lutego odwiedzę inowrocławski Bowling Magic Center w ramach imprezy Melodic Sea, a dzień później czeka mnie występ na mainstage, otwierający dziewiątą edycję Trance Xplosion. Jak zwykle liczę na Waszą obecność.

Do usłyszenia / do zobaczenia :)
Maciej

We Love Trance 192 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 20/21 stycznia na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.mixcloud.com/nextdj oraz www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka