WE LOVE TRANCE 194 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 194

Siema!

W tym tygodniu mały powrót do przeszłości, konkretnie do 26 grudnia 2011. Tamtego wieczoru brałem udział w imprezie Tralien B-Day Bash w poznańskim klubie IQ. Jeszcze raz chciałbym podziękować za wspaniały klimat wszystkim obecnym klubowiczom, a także zaprosić do słuchania najbliższego, 194 wydania audycji We Love Trance na antenie Planety Poznań. Pojawią się w niej wszystkie utwory, które zagrałem na tej imprezie - wśród nich między innymi produkcje Andy Moora, Garetha Emery, Orjana Nilsena i W&W, a także spora dawka mashupów.

Luty upłynie pod znakiem podróży w różne zakątki kraju - rozpocznie się 10 lutego od wizyty w Rzeszowie, następnie 17 lutego odwiedzę Inowrocław, a 18 lutego pojawię się w Poznaniu. Dziś szczególnie chciałbym Was zaprosić na imprezę I Love Trance w rzeszowskim klubie Live, która odbędzie się już za tydzień w piątek. Oprócz mnie zagra także Increasive, z którym dwa lata temu wspólnie stworzyłem mashupa "Loneliness Sanctuary". Zagra także I Love Trance Team w pełnym składzie: Damjan S, Grocyou oraz Martin Blitz. Wstęp na imprezę kosztuje 15 zł.

Do usłyszenia / do zobaczenia :)
Maciej

We Love Trance 194 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 3/4 lutego na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.mixcloud.com/nextdj oraz www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka