WE LOVE TRANCE 196 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  WE LOVE TRANCE 196

Witam serdecznie!

W ubiegły weekend miałem zaszczyt pierwszy raz w życiu odwiedzić Rzeszów i zagrać na imprezie I Love Trance, która wpisała się w krajobraz tego miasta już na dobre. Ogromnie zaskoczyła mnie organizacja i bardzo pozytywne przyjęcie przez klubowiczów. Z wielką radością powrócę tam, o ile nadarzy się jeszcze taka okazja. A jeśli chcecie usłyszeć, co zagrałem w moim 120-minutowym secie, odsyłam między innymi do 196 wydania We Love Trance na Planecie Poznań. W najbliższym wydaniu pojawi się pierwsze 60 minut wspomnień z I Love Trance, wkrótce w ramach audycji usłyszycie także drugą część seta. W pierwszej części między innymi nowości od Alexandra Popova, Heatbeat oraz Faruka Sabanci plus znakomite remiksy Jorna van Deynhovena, Eximinds i Klaussa Goularta.

Już tylko godziny dzielą mnie od występów w Inowrocławiu i Poznaniu. W piątek 17 lutego zagram na kolejnej edycji Melodic Sea. Zapraszam na mojego seta do Bowling Magic Center - według timetable za konsoletą pojawię się między 00:30 a 01:30. Dzień później wielkie transowe święto na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Po raz trzeci będę miał przyjemność zagrać na Trance Xplosion, po raz pierwszy na edycji halowej, razem z takimi gwiazdami jak Andy Moor, John O'Callaghan czy Sean Tyas. Start mojego seta o 19:30, więc niestety tylko klubowicze posiadający standardowy bilet będą mogli wejść na teren imprezy od początku mojego występu. Mam nadzieję, że pojawicie się licznie zarówno na Trance Xplosion, jak również na Melodic Sea!

Do usłyszenia / do zobaczenia :)
Maciej

We Love Trance 196 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 17/18 lutego na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)

Archiwalne wydania audycji wraz z tracklistami znajdują się na www.mixcloud.com/nextdj oraz www.welovetrance.podomatic.com

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka