WE LOVE TRANCE 197 | WeLoveTrance.pl

strona główna

WE LOVE TRANCE 197

Cześć!

To była kolejna wyjątkowa, niezapomniana noc! Dziękuję tym wszystkim, którzy pomimo wczesnej pory mojego seta, dotarli na Trance Xplosion już od samego początku i wspólnie ze mną rozkręcali tę imprezę. Mam nadzieję, że dobór mojego repertuaru spodobał się i miło spędziliście te 45 minut. W moim secie pojawiły się premierowo dwa moje najnowsze mashupy, przygotowane specjalnie z myślą o TX - jeden z produkcją Solarstone, drugi z produkcją Heatbeat. Mogliście usłyszeć również mashupa stworzonego przeze mnie dwa tygodnie temu, w którym pojawia się znany chyba wszystkim transowym klubowiczom świata wokal z utworu Beautiful Things. W secie nie mogło zabraknąć również produkcji, które poruszyły moje serce w ostatnim czasie - wśród nich You Belong To Me, The Other Side i Sapphire. To wszystko i dużo więcej usłyszycie w najbliższym - 197 wydaniu audycji We Love Trance na Planecie Poznań. Podobnie jak na poprzednich imprezach, sety niestety nie były rejestrowane, więc będzie to rekonstrukcja seta. Oryginalną wersję seta znajdziecie w obszernej videorelacji na youtube.

W tym tygodniu, po eventowym szaleństwie zapraszam ponownie do Poznania, tym razem do klubu IQ. W najbliższą sobotę 25 lutego odbędzie się tam na dwóch scenach urodzinowa impreza Ventiego Otto. Po raz kolejny będziecie mieli okazję przyczynić się do tracklisty mojego seta - po raz kolejny zaprezentuję klasycznego transowego seta. Propozycje do seta umieszczajcie na moim fanpage pod plakatem imprezy.

Do usłyszenia / do zobaczenia :)
Maciej

We Love Trance 197 rusza o 2:00 w nocy z piątku na sobotę 24/25 lutego na antenie radia Planeta Poznań (90.6 FM w Poznaniu, 99.4 FM w całej wielkopolsce, przez internet na www.poznan.planeta.fm)